Dezinfekcia nástrojov, malých plôch, veľkých plôch

MIKROBAC FORTE - dezinfekčný roztok

Skladom.
Koncentrovaný dezinfekčný roztok vhodný na dezinfekciu malých povrchov aj veľkých plôch. Virucídny proti obaleným vírusom (vrátane HBV, HCV HIV), FCV, MNV, SARS, účinný proti adeno-, polyoma- a rotavírusom, baktericídny, fungicídny na kvasinky.
  • účinkuje 28 dní od nariedenia pri udržaní v uzavretej nádobe
  • V ponuke kanister 5 l aj 1 l balenie

BACILLOL 30 - utierky na citlivé povrchy

Skladom.
Dezinfekčné utierky na rýchlu dezinfekciu povrchov citlivých na alkohol ako sú Makrolon, plexisklo a polysulfón, tj. monitory a klávesnice počítačov, obrazovky a klávesnice mobilných telefónov, koža a koženka a pod.
  • balenie 80 ks

MIKROBAC TISSUES - utierky na malé povrchy citlivé na alkohol

Skladom.
Bezalkoholové a bez-aldehydové dezinfekčné utierky na rýchlu dezinfekciu zdravotníckych pomôcok a povrchov, ktoré sú citlivé na alkohol. Určené najmä na povrchy v nemocniciach a ambulanciách, povrchy v domovoch dôchodcov a pod. Vhodné na malé povrchy ako sú kľučky dverí, kľučky áut, kancelárske stoly, predajné pulty, nečalúnený nábytok, záchodové dosky.
  • Rozsah účinnosti 1 servítky pre dokonalú dezinfekciu je 1 m2. Balenie 80 ks

Bacillol AF - alkoholová dezinfekcia povrchov

Roztok na rýchlu dezinfekciu postrekom a utretím povrchov odolných voči alkoholu. Mikrobiologická účinnosť, určené pre priestory nemocníc, ambulancií a miesta s vyšším rizikom výskytu vírusov a baktérií. 
  • balenie: 500 ml + rozprašovač

Bacillol Tissues - utierky na dezinfekciu povrchov

Vlhčené utierky napustené roztokom Bacillol AF. Účinok už od 30 sekúnd. Pre použitie na povrchy odolné voči alkoholu (nevhodné na obrazovky mobilov, PC, kožu a citlivé sklá).
  • balenie: 100 ks
  • momentálne nedostupné

Zásobník na flísovú rolu utierok X-wipes

Patentované systémové riešenie pre dezinfekciu plôch a nástrojov. Dezinfekcia v doporučenom riedení sa vleje do zásobníka naplneného odolnými flísovými utierkami X-wipes. Počas doby účinnosti roztoku sa utierky postupne vyťahujú pre okamžitú dezinfekciu plôch. Zásobník je opakovane plniteľný. 
  • Momentálne nedostupné. 

Ošetrenie textilu

Pripravujeme špeciálnu radu pracích prostriedkov a doplnkov pre ošetrenie textilu, určenú pre profesionálne účely a čistiarne prádla. Obsahuje prísadu účinnú proti grampozitívnym a gramnegatívnym baktériám (napr. MRSA), má antibakteriálne, antifungicídne antimykotické účinky, znižuje množstvo roztočov  v odevoch. Éterické oleje zanechávajú príjemnú dlhotrvajúcu vôňu.

Viac informácií telefonicky.